Fits GM947, GM948 and GM949
Original price was: £42.19.£40.37Current price is: £40.37. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £2.12 cheaper than Nisbets!
Price Checked: 29/04/26
In stock
| 5 star | 0% | |
| 4 star | 0% | |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
0 of 0 reviews
Sorry, no reviews match your current selections
Description
Replacement power supply assembly fits Buffalo and Rowlett bean to cup coffee machines.
Additional information
| Dimensions | 37.5(H) x 110.6(W) x 52.8(D)mm |
|---|---|
| Material | ABS |
| Voltage | 100-240V |
| Weight | 136.7g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Section Name | Buffalo Spare Parts |
| Product Type | Buffalo Coffee Machine Parts |
| Barcode | 5050984759918 |
| Website Clearance Category | Spares & Accessories |
| Product Main Colour | Black |
| Product Secondary Colour | Black |
| Product Depth | 52.8 |
| Height (mm) | 37.5 |
| Product Group | Spares |
| Width (mm) | 110.6 |
| Ireland Delivery Time | 7-10 days |
| Weight | 0.14 kg |

