Fits UA058
Original price was: £42.79.£40.84Current price is: £40.84. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
In stock
| 5 star | 0% | |
| 4 star | 0% | |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
Description
Genuine Polar replacement temperature display for Polar U-Series gelato showcase.
- Fits UA058
Additional information
| Dimensions | 20(H) x 70(W) x 23(D)mm |
|---|---|
| Material | ABS |
| Weight | 70g |
| Brand | Polar |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Section Name | Polar Spare Parts |
| Product Type | Polar Display Freezer Parts |
| Barcode | 5050984785023 |
| Website Clearance Category | Spares & Accessories |
| Product Depth | 23 |
| Height (mm) | 20 |
| Product Group | Spares |
| Width (mm) | 70 |
| Ireland Delivery Time | 7-10 days |
About Polar
Fits DB950 DB951 DB952 GG216 GG217 GG218 UA060 UA061 UA062
Original price was: £5.39.£5.12Current price is: £5.12. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
In stock
| 5 star | 0% | |
| 4 star | 0% | |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
Description
Replacement Temperature Display for DB951-A DB952-A DB959-A GG217-A GG218-A GG219-A
Additional information
| Dimensions | 20(H) x 75(W) x 25(D)mm |
|---|---|
| Material | Metal |
| Weight | 19g |
| Brand | Polar |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Section Name | Polar Spare Parts |
| Product Type | Polar Display Fridge Parts |
| Barcode | 5050984450471 |
| Website Clearance Category | Spares & Accessories |
| Product Depth | 25 |
| Height (mm) | 20 |
| Product Group | Spares |
| Width (mm) | 75 |
| Ireland Delivery Time | 14 day |
| Weight | 0.06 kg |


